שכונת אביבים החדשה נחנכה בעיר

לאחר חג ראש השנה, חנכה עיריית נווה פריצקי את שכונת אביבים החדשה שכל כולה מיועדת לאנשים צעירים בלבד וכחלק מהרצון של העיר להתבלט כעיר צעירה ותוססת הפונה בעיקר לקהל צעיר ואיכותי בעבודות ההייטק.

ראש העיר, מר אבי מנצור אמר בטקס החניכה “זה אחד האירועים המרגשים ביותר לעיר ואמן וירבו שכונות כאלה לאנשים המוצלחים ביותר במדינה שיבואו להפרות את העיר המדהימה שלנו. הרצון הוא לבסס את העיר כעיר הייטק וחדשנות וזה מה שנמשיך לעשות”.

המחיר למשתכן בשכונת אביבים

לאחר אישור משרד השיכון והבינוי להקמת פרויקטים של מחיר למשתכן בעיר הוקצו איזורים חדשים בעיר והופשרו קרקעות לאישור הבניה. הרעיון הוא שהפרויקטים יוקמו עוד במהלך שנת 2023 הבאה עלינו לטובה.

בשכונה יוקמו בניינים רבי קומות של עד 24 קומות ובכל בניין תוכלו למצוא דירות גן במחירים משוגעים, דירות 4 חדרים ו5 חדרים במחירי המחיר למשתכן כדי שאתם, התושבים היקרים שלנו תוכלו לקנות בית במדינת ישראל במחיר הגיוני ולא במחירים המטורפים שיש בחוץ.

בנוסף, יהיו פנטהאוזים אשר יוקצו למנכ”לים בלבד וכי האזרח הפשוט לא יוכל לקנות דירה בדירות אלו.

כיפור בשכונת אביבים

אז נכון שאת כיפור השנה לא נוכל לעשות בשכונת אביבים כי כרגע יש שם רק כמה בניינים קטנים ועדיין אין את התשתיות של גנים ציבוריים וכו, אבל שנה הבאה אתם תוכלו לבוא לכאן בכיפור ויהיה כאן הכל – גני שעשועים, פארקים לכלבים, מתנסים שיעבדו גם ביום כיפור ועוד.

אבי מנצור המשיך ואמר “זהו אחד הימים המרגשים ביותר במדינת ישראל, שכן שכונת אביבים תהיה לא פחות מהשכונה הטובה ביותר בעולם. כל האנשים בעולם, כולל אלה מניו יורק וכל האיזורים מסביב ירצו לבוא לשכונת אביבים ולהיות חלק בלתי נפרד מהעיר התוססת שלנו.

החוגים החדשים בשכונת אביבים:

  • חוג כדורגל למבוגרים בלבד
  • חוגי ברידג’
  • חוגי קארטה לבני 30
  • קרב מגע ואומנויות לחימה

ועוד מגוון רחב של חוגים שיוכלו להפוך את השכונה הזאת לזמינה יותר ויותר לבני ה20-40 שיבואו לעיר ויהנו ממנה עד בלי די.

“אנחנו רוצים לאחל לכולם שנה טובה” איחל ראש העיר, אבי מנצור וכל חתם את הטקס המרגש הזה שנחנך בעיר המדהימה נווה פריצקי”.

שכונת אביבים בנווה פריצקי

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים