חוגגים ראש השנה בנווה פריצקי

בטקס חגיגי שנערך בעיריית נווה פריצקי בראשות מר אבי מנצור, ראש העירייה המדהים שלנו, הרימו כוסית לרגל השנה החדשה.

אבי מנצור, הזמין את רב העירייה וכל מכובדי העיר והכריז כי ראש השנה הוא הזמנות מדהימה להיפגש כולם, כי לרוב אף אחד לא בא גם ככה לעבודה, ואמר “השנה נעשה דברים מדהימים בנווה פריצקי”.

נושא הדיור בנווה פריצקי

את עיקר תשומת הלב הפנה מנצור לעניין הדיור בעיר, שקלט לאחרונה 40,000 יחידות דיור בפרויקט המחיר למשתכן והכריז את הרצון של העיר להיות העיר הגדולה בישראל המזמינה אליה צעירים רבים.

בנוסף אמר מנצור שהעיר מרחיבה את התשתיות בעיר כדי להיות אימפריה של ממש בכל נושא הדיור והוא רוצה שהמחיר למשתכן בעיר יהיה הרבה יותר איכותי משאר הערים במדינת ישראל.

“העיר החדשה שלנו תופסת תאוצה וקולטת צעירים רבים ואנחנו נמשיך ונהפוך את העיר הזאת לפנינה של מדינת ישראל”

מלגות לתלמידים

גם בעניין החינוך, דובר רבות על נושא המלגות שתחלק העירייה לתלמידים בשווי של 2.5 מ’ ש”ח וזאת על מנת להעלות את איכות התושבים ולקלוט אנשים רבים המעוניינים לעבוד בהייטק לאורך השנים.

הרצון להיות עמק הסיליקון של ישראל פונה בעצם לקהל רחב שהתשחרר מ-8200 ומזמין את כל אותם מוחות גדולים במדינה להיות חלק מרכזי מהתפתחות העיר

מה מצפה לנו בשנה החדשה?

בשנה החדשה הוכרזו דברים עמוקים מאוד בכל הקשור לתשתיות, תחבורה והרחבת גבולות העיר נווה פריצקי במטרה להיות חלק מהמועצה האיזורית של מטה אשר ובכך לאפשר לתושבי העיר ללמוד בכל המועצות המדהימות שיש בצפון.

בנוסף, ציין מנצור את הרצון לשמש דוגמה לילדים בעיר ולאפשר חונך לכל ילד שרוצה בכך. המטרה של העיר היא להוות דוגמה לדור העתיד של מדינה ישראל.

הטבות רבות לחברות ההייטק במדינה עם הקלות במיסים במטרה לאפשר קליטה של חברות הייטק וסטרטאפים רבים מרחבי המדינה.

מומלץ לקרוא עוד

מתחם ההייטק הולך לשמש מקום מרכזי מדינה לכל המשרדים שרוצים להמשיך בהתפתחות ההייטק.

לסיכום איחל מנצור “שתהיה לכולנו שנה טובה, מתוקה ופורייה עם עוד הרבה עשייה”

שנה טובה וחג שמח מנווה פריצקי

הרמת כוסית בנווה פריצקי

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים