השלט החדש בכניסה לנווה פריצקי נחשף

עיריית נווה פריצקי גאה להציג את השלט החדש שלה שמוצג כעת בכניסה לעיר, כחלק משינוי המיתוג של העיר.

לאחר הקמת האתר החדש של העירייה החלו מאמצים נוספים לייצר תאוצה במיתוג העיר בכל המישורים, החל משילוט, פרסומות של העירייה, באנרים ואפילו על החולצות של עובדי העירייה שמוכנים ממש לשים את החולצות עם המיתוג החדש.

מעכשיו, הכניסה לנווה פריצקי נראית מדהים! וצריך להוסיף עוד כמה כותרות משנה אז אני אחפור קצת יותר כאן

העיר של הצעירים בישראל

נווה פריצקי לא מתביישת לשים לעצמה את הבידול המרכזי משאר הערים – העיר הזאת נועדה לצעירים. נכון, יש את תל אביב ועוד ערים נוספות שלוקחות חלק ופונות לקהל הצעיר, אבל כאן זה שונה. כאן מדברים על עבודה, על יכולת לרכוש דירות, על אטרקציות ועוד המון דברים.

אם אתם צעירים ואתם מחפשים כיוון אחר בחיים, נווה פריצקי יכולה להיות כיוון מעולה. עם רצון לעודד את האוכלוסיה שלה ללמוד עוד ועוד, כחלק מתוכנית הקצאת מלגות לצעירים אתם יכולים למצוא את עצמכם משנים כיוון באמצע החיים והופכים להיות שם דבר לפחות בעיר שלנו – נווה פריצקי.

בואו לראות את השלט שלנו

אז בואו נסכם רגע, השלט החדש פשוט מדהים. אנחנו רוצים להודות לחברה שעשתה לנו את השלט – גלסמן שלטים, החברה שבנתה לנו את האתר ושינתה לנו את המיתוג, טופיק מדיה, ולעירייה המדהימה הזאת שלא מפסיקה להתחדש ולהתעדכן מעת לעת.

הרצון של העיר הזאת להיות צעירה וחדשנית הוציאה ממנה את המקסימות במיתוג החדש ופנינו לאנשי המיתוג המובילים בישראל ושאלנו מה דעתם על המיתוג החדשה.

ברוב הקולות נאמר – זה אולי המיתוג היפה ביותר שראינו לעירייה!

אז שאפו לכל העוסקים במלאכה, שתהיה לכולנו שנה טובה ומדהימה

השלט החדש בכניסה לנווה פריצקי

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים