תורמים לסביבה בנווה פריצקי

ראש השנה מאחורינו ואחרי מבקרים ותיירים רבים שהגיעו לעיר שלנו לכל הטוב שהיא מציעה, הגיע הזמן להחזיר אהבה לעיר.

יום תרומה לסביבה יוצא לדרך ביום ראשון ה-2/10/2022.

מתחילים את יום התרומה לסביבה מבניין העירייה ועוברים בכל השכונות שמושכות את עיקר המבקרים, האטרקציות וחופי הים במטרה להשאיר את הסביבה נקייה ללא מפגעים וללא נזקים.

את הלכלוך זורקים לפח, את הבקבוקים ממחזרים ואת הכסף שנצבור מהאיסוף בקבוקים נתרום לנזקקים.

יום זה מתווסף ליום טיהור מי השפכים בנווה פריצקי שגם הוא נועד הלכה למעשה לתרום לסביבה ובכך לאפשר לאזרחים אוויר נקי, סביבה נקייה והאווירה סופר מדהימה שיש בעיר הזאת.

אבי מנצור, ראש העיר, נאם היום ואמר “אני שמח שהרבה מאוד אנשים נרתמים לעזור לעיר היפה שלנו להפוך ליפה ונקייה יותר. הרצון שלנו הוא להפוך את העיר ליעד תיירותי, אך זאת מבלי שנפגע באורח החיים הנפלא שיש לתושבים שלנו”

ממשלת ישראל אישרה מתן סיוע של 100 שקיות חד פעמיות לטובת היום תרומה ואת השקיות האלה הם יתנו ללא עלות בכלל – איזה לארג’ים אהה?

אז אם הסביבה חשובה לכם, אם נווה פריצקי חשובה לכם, תגיעו בהמוניכם ובואו נהפוך את נווה פריצקי לעיר המובילה בישראל גם בסביבה ירוקה.

אין יותר כיף מסביבה ירוקה ואני צריך לכתוב עוד כמה מילים בתוך המאמר הזה כדי שהוא יהיה באורך יחסית יותר ארוך משאר המאמרים.

את החולצות שאתם רואים לצד מאמר זה, תחלק העירייה בחינם לכל המשתתפים והמסייעים בהפיכת העיר לנקייה יותר אז אם אתם רוצים חולצה חינם, הגיעו ותקבלו אותה באהבה ישירות מצוות העירייה הנפלא שיש לנו, שגם הוא יפרש במוקדי הניקיון בעיר.

במעמד זה אנחנו רוצים להודות לחברת גרומנס מוצרי פרסום על הביגוד האיכותי. תוכלו גם אתם להזמין מוצרי פרסום ובגדים ממותגים באתר שלהם: https://www.giveaway.co.il/

תורמים לסביבה בנווה פריצקי

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים