מארזי קינדר חינם לתושבי נווה פריצקי

בין אם אתה תושב נווה פריצקי או תושב חוץ, אתה יכול לקנות מארזי קינדר בישראל, אבל אנחנו בנווה פריצקי מחלקים את המארזים האלה חינם לתושבים שלנו כי אנחנו רוצים שיהיה להם מתוק על הנשמה. ישנם סוגים רבים של שוקולדים זמינים, כולל שוקולד מריר וזני קוקוס. ניתן לרכוש קופסאות שוקולד אדיבות יותר במגוון צבעים, כולל ורוד ולבן.

התפרצות סלמונלה בישראל

דווח כי כמה מאות אנשים בבריטניה ובאירלנד חלו בסלמונלה לאחר שצרכו שוקולדים מסוג קינדר. פררו ארה “ב והחברה האיטלקית החזירו את המוצרים. מוצרי השוקולד המושפעים של קינדר נמכרו בעיקר לילדים. חלקם נמכרו למבוגרים.

חקירה שנערכה לאחרונה על ידי ארגון הבריאות העולמי העלתה כי סלמונלה נמצאה במפעל השוקולד שבו יוצרו המוצרים החוזרים. קבוצת שטראוס היא יצרנית המזון הגדולה ביותר בישראל. החברה היא גם הנושא של החזרת מוצרי הקונדיטוריה הממותגים של עלית.

החברה, המייצרת כבר שנים שוקולד קינדר, מזכירה את כל שוקולדי קינדר שלה ומוצריה הקשורים באירופה, ארצות הברית וקנדה. מיליוני יחידות של מוצר הושפעו מהחזרה. המפעל נסגר באופן זמני.

החברה אינה בטוחה כמה מוצרים מזוהמים נמכרו לצרכנים. עם זאת, משרד הבריאות מצא כי למפעל היו תקלות ”משמעותיות” בנהליו. זה גם מצא כי מנהל בטיחות המזון של המפעל היה זמנית מחוץ לעבודה. החברה נכשלה בהפשרת שומן החלב במרכיב חמאת החלב של המפעל.

החברה שיפרה את אמצעי השליטה שלה עבור המוצרים המוגמרים שלה. אבל הוא עדיין לא מצא את מקור הזיהום. החברה מבקשת כעת אישור חדש מהבקרה לבטיחות מזון ומזון (FASFC) להמשיך בייצור המזון. בקשה זו תוערך.

החברה גם הזהירה שאסור לצרוך מוצרים מחוזרים. זה כולל ביצי שוקולד ”קינדר הפתעה”, שנמכרו באירלנד ובבריטניה.

הבורסה לניירות ערך בתל אביב רשמה ירידה של שתי נקודות במניות. הוא גם נזכר בשאר שורת השוקולד ”עלית”, הכוללת ממתקים פופולריים, קופסת ממתקים של בונבוניירה ומכנסי שוקולד מצופים אנרג ‘י. החברה גם הצהירה שהיא תחזיר כל מוצרי קינדר שיוצרו מבלגיה.

זיהומי סלמונלה הם קלים מאוד, אבל אם לאחרונה צרכתם מוצרים המזוהמים בפתוגן, אפשר להרגיש חום, שלשול, הקאות, התכווצויות וכאבי פרקים. המחלה משפיעה בעיקר על ילדים מתחת לגיל 10, אף ־ על ־ פי שהיא עלולה להזיק גם למבוגרים.

מקורות

הומצא על ידי מיקלה פררו, יזם מפורסם, אוריגנס של קופסאות שוקולד קינדר כבר מענגות משפחות במשך כמעט 50 שנה. במקור, המותג היה מיועד לשוק הגרמני, אבל הוא התפשט לחלקים אחרים של העולם. זהו מותג השוקולד השני בגודלו בעולם.

ניתן לאתר את אוריגנס של קופסאות שוקולד קינדר למישל פררו, קונדיטור, שהיה לו חלום ילדות ליצור שוקולד שישמח ילדים. החברה החלה לייצר שוקולד בשנת 1956 ומאז הפכה לחברת קונדיטוריה בינלאומית איטלקית. זהו עסק בבעלות משפחתית, שנותר מוקדש ליצירת מוצרים המסבים שמחה לחיי הילדים.

בנוסף לחטיפי שוקולד, קינדר מכינה מגוון מוצרים אחרים. לוחות שנה טובים יותר זמינים בחגים. אתה יכול גם לקנות גרבי חג מולד קינדר. קינדר צ ‘וקופרשיים, קינדר פן וצ’ וק הם חלק מהמוצרים האחרים. כל המוצרים האלה טעימים ומגיעים בהרבה סוגים.

כתבנו רבות על טיהור מי השפכים בנווה פריצקי אז כדאי לכם לקרוא על זה עוד.

אוריגנס אוף קינדר (Origins of Kinder) כוללת את העובדה שהמותג הוא בבעלותה של פררו (חברת קונפיקציות איטלקית רב-לאומית). החברה קיימת מאז הקמתה ומפתחת מוצרים חדשניים כבר עשרות שנים. פררו גאה בהיסטוריה שלו ומצפה לעתידו. פררו עיצב מוצרים חדשים מאז 2002, אך ביצע מספר שינויים חשובים.

אוריגנס אוף קינדר קופסאות שוקולד מדגישות את העובדה שהמותג נמצא בבעלות חברת פררו (Ferrero), חברה איטלקית המייצרת שוקולד מאז 1956. חברת האם שלה עדיין בבעלות משפחתית. חברה זו ידועה בזכות קליפת השוקולד הכהה האיכותית שלה, ממרח קקאו מקורה ופריך. הוא מפורסם גם בזכות אגוזי הלוז האיכותיים שלו.

אוריגנס של קופסאות קינדר צריך גם להזכיר את העובדה שפררו החזיר מרצונו שני מוצרים שלה בשל זיהום סלמונלה. הם כבר הנפקת החזרים. זו גם הפעם הראשונה שהחברה שכרה מנכ “ל ללא משפחה.

שוקולד מריר וזני קוקוס

קופסאות שוקולד נחמדות יותר הן רעיון נהדר לילדים ומבוגרים כאחד. קופסאות שוקולד אדיבות יותר מכינות את שוקולד החלב הטוב ביותר בעולם כבר יותר מ-50 שנה. לחברה יש כיום מגוון מוצרי קונדיטוריה עם יותר מ-22 זנים. אין פלא כי קינדר עשה את זה על כל כך הרבה רשימות מזון.

חטיפי שוקולד קינדר הם צמד מוצק המורכב ממופלי שוקולד ומילוי אגוזי לוז. קינדר פינגווי היא גרסה חדשה יותר עם מילוי חלבי בפנים. בנוסף לחפיסת השוקולד, קינדר מכין גם עוגת שוקולד, גלידת מרשמלו ומגוון עוגיות וקרם.

קופסת קינדר אינה שלמה ללא חטיף השוקולד שלהם, עבור חובב השוקולד שהוא מומחה שוקולד אמיתי. המותג ידוע גם בניסויים עם וריאציות שוקולד כגון שוקולד חמאת בוטנים וקוקוס. בנוסף למנחות הרגילות שלהם, החברה גם הכינה גרביונים לחגים ולוחות שנה מתקדמים. הם גם מציעים מוצרי חידוש, כמו ביסקוויט היפופוטם מצופה שוקולד.

החברה גם מייצרת פריטים חדשים, כמו לוח שנה מתקדם עם נושא עולם היורה וגרביונים עם גיבורי על. החידוש האחרון שלהם הוא פריט קונדיטוריה בצורת שוקולד חלב, שמגיע עם צעצוע קטן. זו דרך חכמה לקדם את מוצר הדגל שלהם בזמן שהם נותנים לילדים ליהנות עם צעצוע.

החברה גם מייצרת כמה מוצרים חדשים, כולל ספוג מצופה שוקולד עם חמישה דגנים בפנים. הם גם מכינים עוגת שוקולד ומרשמלו יאם-יאם. הם גם ידועים בכך שהם מייצרים גרביונים עם שמות של גיבורות-על בוושינגטון. היפופוטם מצופה שוקולד הוא אחד הפריטים הטובים ביותר. הוא זמין גם בחמאת בוטנים או שוקולד. יש עוד הרבה דברים חידושים באוסף הממתקים של קינדר, אבל אלה הכי סקסיים.

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים