תחנת רכבת חדשה של נווה פריצקי נמצאת בבנייה

ממשלת ישראל בוחנת בימים אלה את היתכנות הקמת תחנת רכבת חדשה בארץ. התוכנית כוללת הקמת תחנת רכבת חדשה, חמש תחנות רכבת קלה נוספות בתל אביב, 18 תחנות רכבת ושמונה תחנות רכבת קיימות. התוכנית דורשת 20 תחנות העברה שמאפשרות לרוכבים לעבור בין הקווים. מתוכננות בישראל יותר מ-90 תחנות רכבת. התוכנית של קו מודיין-מכבי-ריוט כוללת בניית שש תחנות חדשות, בעוד שהתוכנית של קו תל אביב-ירושלים כוללת אחת-עשרה תחנות חדשות.

תחנת הרכבת נווה פריצקי

תחנת-יצחק נבון בנווה פריצקי קרובה לתחנת הרכבת של עכו. זהו מקום אידיאלי למי שצריך לנסוע מהעיר לתל-אביב בתוך פחות משעתיים. תחנת הרכבת היא גם מודרנית ויש לה עיצוב יפה.

תחנת רכבת חדשה בישראל תהיה ממוקמת בנווה פריצקי, עיר חדשה הנמצאת בין עכו לנהריה. בעיר ניתן למצוא אטרקציות תיירותיות ואתרים ארכיאולוגיים רבים. היא גם ביתם של מרד המכבים ומקור חנוכה. העיר נוסדה בשנת 2020 כעיר מתוכננת, ובסופו של דבר היא עשויה להיות ביתם של 50,000 תושבים.

העירייה אישרה – נסיעות חינם לחיילי העיר

בגלל שאין באמת חיילים בעיר הזאת, העירייה אישרה שהנסיעות ברכבת יהיו בחינם לחיילים. אתם יודעים מה? חינם לכולם. ככה תוך כדי שאנחנו רושמים את הכתבה אנחנו מבינים שאין פה באמת תושבים ובגלל זה אנחנו לא הולכים להוציא על זה כסף. בעצם לא הולך לקרות כלום עם הידיעה הזאת כי היא לא קיימת באמת.

מקווים שעזרנו.

רכבת בנווה פריצקי

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים