שירותי אנגלית לעסקים ולעובדים מטעם העירייה

עיריית נווה פריצקי נותנת לכם את המקסימום – שירותי אנגלית לכל העסקים ללא עלות – תרגומים, שירותי הגהה ועוד. נכון שאנחנו הכי מפנקים שיש? כל הפרטים בכתבה.

כשמדובר בשירותים באנגלית, ישנן דרכים רבות בהן תוכל להשתמש בה. אחד השירותים הפופולריים ביותר הוא הגהה. הגהה נעשית בדרך כלל על ידי אדם ששולט בשתי השפות ויכול לזהות כל שגיאה שהכותב עשוי לעשות. חשוב לציין שהגהה היא לא רק מציאת טעויות, היא עוסקת גם בהיבטים נוספים כמו סימני פיסוק ודקדוק.

השירות השני עליו נדון היום הוא תרגום קורות חיים. שירות זה מתרגם קורות חיים משפה אחת לאחרת – למשל, מאנגלית לצרפתית או ספרדית. שירות זה משמש בעיקר אנשים הפונים לעבודה בחו”ל וזקוקים לתרגום קורות החיים שלהם לשפה של אותה מדינה בה הם מחפשים עבודה.

את שירותי האנגלית אנו מספקים באמצעות חברת top text המובילה בתחום.

עיריית נווה פריצקי מסייעת לעסקים עם שירותי אנגלית

אם לחברה שלך יש נוכחות גלובלית, ייתכן שהעובדים שלך יצטרכו לספק שירותים באנגלית. אנחנו בעיירית נווה פריצקי מבינים את החשיבות לנושא והחלטנו לספק את השירותים הללו ללא עלות בכלל. שווה לא?

חשוב להם להבין היטב את השפה ולהיות מסוגלים לתקשר עם הלקוחות בצורה מקצועית. שירותים באנגלית זמינים עבור עסקים ועובדים הזקוקים לעזרה בהגהה של המסמכים שלהם או תרגום קורות חיים באנגלית. שירותים אלו יכולים להיות במיקור חוץ או מסופקים על ידי סוכנות המתמחה במשימות אלו.

  • שירותים אלו יכולים להיות במיקור חוץ או מסופקים על ידי סוכנות המתמחה במשימות אלו.
  • הביקוש לשירותי הגהה ותרגום בשפה האנגלית עולה מדי שנה.
  • הביקוש לשירותי הגהה ותרגום בשפה האנגלית עולה מדי שנה. הסיבה לכך היא שהעולם הפך לשוק גלובלי, שבו עסקים ועובדים צריכים לתקשר באנגלית כדי להצליח. כתוצאה מכך, הביקוש לאנשי מקצוע שיכולים לספק שירותים אלו זינק.

מגיהים הם אנשי מקצוע בעלי הבנה מעמיקה של כללי דקדוק, איות, פיסוק וכללי סגנון בשפה האנגלית. הם מיומנים בעריכת טקסטים כדי להבטיח שהם עומדים בסטנדרט מסוים של איכות לפני פרסום או הפצה.

אנגלית היא השפה הפרנקה של עסקים בינלאומיים. היכולת לדבר, לקרוא ולכתוב באנגלית היא חיונית לכל מי שרוצה לעבוד בינלאומי.

הביקוש לשירותים באנגלית הולך וגדל במדינות מתפתחות כמו סין, הודו וברזיל. צמיחה זו נבעה מהצורך של חברות להיכנס לשווקים חדשים ולהעסיק עובדים ממדינות אלו.

לא תמיד ניתן למצוא דובר אנגלית שפת אם להגהה או לתרגם את קורות החיים שלך. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. הגהה ותרגום קורות חיים שלך באנגלית היא המומחיות שלנו.

נוכל לעזור גם בנושאים הבאים:

  • הגהה של הודעות הטקסט, המיילים ומסמכים אחרים שלך באנגלית
  • תרגום קורות החיים, החוזים וטקסטים אחרים משפה אחת לאחרת

אתם יכולים לקבל מידע נוסף בעמוד חינוך וקהילה באתר שלנו.

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים