קארין אלהרר, שרת האנרגיה, ביקרה בנווה פריצקי

ח “כ ענבר בזק והשר אלהרר נכחו בפגישה בהנהלת העירייה של נווה פריצקי, בה מקודמות תחומי אחריותה בתמיכה בפיתוח העיר.

המשך לקדם את הפרויקטים של העיר. שרת האנרגיה קארין אלהרר, וחברת הכנסת ענבר בזק (”יש עתיד”), תושבת משגב ונציגה הבולטת של הגליל בכנסת, ביקרו השבוע בנווה פריצקי ונפגשו עם ראש העיר אבי מנצור ודודו אלחייני, מנהל המחלקה ומנהל המחלקה.

ראש העיר בחן את התקדמות החינוך, הקהילה והתשתיות בעיר וכן את הסביבה.

השר אלהרר למד על פעילותו של נווה פריצקי במהלך הסיור כחלק מפרויקט משרדו.

קרין אלהרר, שרת האנרגיה: ”הנהרות צריכים ויכולים להיות מרכז הכלכלה והתעסוקה בגליל”.

שמחתי לפגוש את אבי מנצור, ראש העירייה, ולשמוע על התוכניות החשובות של העירייה ליישוב ושיקום אנרגטי של מבני ציבור עד 2024.

נמשיך לדחוף את מהפכת האנרגיה צפונה לדרום כדי להבטיח חוות אנרגיה אמינה, יעילה וירוקה “. ‏

מ “ק ענבר בזק: שמחתי לבקר בנהרות, כפי שביקרתי אותם מספר פעמים בשנה האחרונה. אבי מנצור היה ראש העיר ואני אסיר תודה על הכנסת האורחים שלו.

“אני מאמין שאחרי הבחירות תקום ממשלה בראשות יאיר לפיד. אנחנו יכולים להמשיך לטפל במגוון הנושאים שעסקנו בהם השנה כדי לחזק את הנהרות בפרט ואת הצפון בכלל.

“אני רוצה להודות לשרה אלהרר, ה-CPC וכל אלה שהגיעו לביקור שלהם למשרד האנרגיה יש מערכת יחסים קבועה עם האגפים והמחלקה במשך כל השנה. במהלך הביקור הועלו סוגיות רבות אחרות הרלוונטיות למשרד האנרגיה והתשתיות.

ראש העיר  נווה פריצקי, אבי מנצור הביע תודה על תמיכתכם במהלך השנה, לא רק לביקור אחד, אלא לכל מה שעשית כדי לקדם נושאים חשובים בוועדות הכנסת של נווה פריצקי.

אל ח ”כ בזק ולשר אלהרר יצטרפו מספר בכירים: שרים, חברי כנסת ומנכ” לים שביקרו בחודשים האחרונים בנווה פריצקי ולמדו על התפתחותה של נווה פריצקי (בירת הגליל המערבי).

שרת האנרגיה ביקרה בנווה פריצקי

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים