נווה פריצקי תעניק 2.5 מיליון שקלים למלגות עבור סטודנטים

עיריית נווה פריצקי מתכוננת לפתוח את רשם המלגות לסטודנטים של YPSB. זה ייתן 2,500,000 שקלים במלגות לסטודנטים במגוון מסלולים. ראש העיר, אבי מנצור , ציין כי צוות מרכז הנוער זמין לסטודנטים לקבלת סיוע בהכוונה ומסירת מידע על קורסי המלגות, אשר גדלו משמעותית השנה.

יש מלגות לסטודנטים וסטודנטים שהם סטודנטים.

הסכום הכולל של מלגות לנהרות השנה יהיה 2,500,000. אלה יהיו לפצל בין נתיבים מרובים. לרשות הבקשה יש חוברת מלגה דיגיטלית על הקישור: https://bit.ly/3QZuArK

ראש העיר נווה פריצקי, אבי מנצור, אמר כי צוות מרכז הנוער זמין כל השנה לספק מידע מקצועי והכוונה על קורסי מלגות שעלו משמעותית השנה. הוא גם ציין, ”ישנם שותפים מקומיים רבים שהצטרפו השנה לסמכות, המאפשרת מגוון רחב יותר של מלגות”.

סטודנטים המשתתפים בתוכנית לא רק זוכים להצלחה אקדמית, אלא גם עוזרים לחזק ולהעצים את הקהילה שלנו על ידי התנדבות למגוון פרויקטים ותוכניות.

מלגת מט ”ח מוגדלת בשותפות עם מפעל הפיס, עירית נווה פריצקי ניתנת לסטודנטים לתואר ראשון ולמדריכים במוסדות המוכרים על ידי מל” ל או המהנדסים. המלגה היא 10,000 שקלים ותשמש למימון 140 שעות של עבודות שירות.

הרישום לתוואי זה נפתח בספטמבר. למידע נוסף, לחץ כאן.

מפעל הפיס של עיריית נווה פריצקי, כל ישראל חברים וכל ישראל חברים יצרו מלגה שתולה עבור סטודנטים לתואר ראשון ולמדריך במוסדות המוכרים על ידי מל “ל. המלגה היא 10,000 שקלים והמלגות ישמשו להתנדבות של 140 שעות בעבודות שירות. לחץ כאן כדי לפתוח חלון חדש

מלגת החינוך לפסגות מוצעת בשיתוף עם מפעל הפיס, עירית נווה פריצקיועולה 5,000 ל-10,000 ש “ח. זה עבור בוגרי תואר ראשון שמעורבים בהוראה ויש להם קשר עם ילדים. התלמידים יוכלו להעביר שיעורים לקבוצות קטנות או לחוגים לתלמידי בית ספר יסודי ויסודי כחלק מהמלגה.

היקף הפעילות: 4 שעות בשבוע, 130 שעות בשנה. למידע נוסף, לחץ כאן כדי לפתוח בדפדפן חדש

השנה, שוויון יצטרף לשורות השותפים החדשים שלנו. שווה הוא ארגון לאומי שמנהל תוכניות כדי לעזור לבנות לבנות לבנות הערכה עצמית וביטחון עצמי. היא עושה זאת על ידי כך שהיא נותנת להם חוויות מוקדמות בהגדרת מטרות והתיישבות עצמית. המלגה תהיה שווה 10,000 שקלים. לחץ כאן כדי לפתוח חלון חדש

המלגה העירונית ניתנת לסטודנטים לתואר ראשון בנווה פריצקי. היא מוצעת גם בהתנדבות על ידי הקהילה.

המלגה תיפתח לאחר תחילת שנת הלימודים ביום שלישי 1.11.22.

אוניברסיטת חיפה נכללת ברשימת הקורסים למלגות. אוניברסיטה זו תספק 2000 USD לשנה אקדמית לסטודנטים הנרשמים לאוניברסיטה ללמוד את כל התארים תחת מלגת ”אהבת העולם”.

מידע נוסף, לחץ כאן כדי לפתוח בלשונית חדשה

השנה יתקיימו שיתופי פעולה נוספים עם המכללה האקדמית גורדון (המכללה האקדמית גליל מערבי) והקריה האקדמית אונו. מוסדות אלה יציעו לסטודנטים אצילים את ההזדמנות ללמוד במוסדות אלה. הם גם יספקו מלגה עירונית ומלגה נוספת בתמורה ל-20 שעות של עבודות שירות.

השבוע השתתפו תושבים רבים בערב שבו קיבלו מלגות שונות.

ביום חמישי 29.9.22 תתקיים פגישה דומה במרכז הנוער נווה פריצקי ברחוב הקרן. פרטים נוספים יבואו בהמשך. תירשם למסיבת עיתונאים. זה נפתח בחלון חדש

אתה גם יכול ליצור קשר עם מרכז הנוער של נווה פריצקי בימים ראשון עד חמישי בין השעות 08:00 – 16:00 בטלפון: 04-9879382/383/384.

מלגות בעיר נווה פריצקי

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים