נבחרת הנשים של נווה פריצקי בדרך לאליפות אירופה

נווה פריצקי על המפה גם בכדורגל – נבחרת הנשים שלנו הגיעה אמש לאצטדיון הנעלול לשחק מול נבחרת הנשים של אלופת אירופה אשתקד “הפועל תירצה”.

המשחק נערך כ-90 דקות עם עוד 4 דקות של הארכה וההערכה שלנו היא שנבחרת נווה פריצקי ניצחה את המשחק. הסיבה היא שאף אחד לא יודע מה באמת התוצאה היא שאף אחד לא באמת היה שם במשחק וזה לא מעניין אף אחד ויכול להיות שבגלל זה הכל רק שמועות.

הקבוצה של נווה פריצקי אומרת שהם עלו, הקבוצה של נווה תירצה אומרת שהם עלו, בקיצור – אי אפשר לדעת מה באמת היה שם.

בכל מקרה אמר אבי מנצור, ראש עיריית נווה פריצקי המוערך בצפון “אני שמח שיש לנו כדורגל בנווה פריצקי, כי ראיתי לא מזמן כמה אנשים משחקים בשכונה והאמת שזה לא היה נראה טוב. אני מקווה שהקבוצה שלנו נראית יותר טוב מאותם נערים ששיחקו ואני באמת אומר שאני מקווה כי אין מצב שאני אלך אי פעם למשחק של הקבוצה הזאת. זה בטח שעמום שלא מהעולם הזה.

מנכ”ל העירייה, מאיר מחוז, שלא הוזכר מעולם באתר עד כה כי לא היה לי צורך להמציא אנשים אחרים, טען כי זה אחד הרגעים היפים בתולדות הכדורגל של נווה פריצקי שגם ככה מדובר בשנתיים בלבד וזה לא באמת תולדות, זה כולה שנתיים.

טרם המשחק נערך טקס לזכרו של אמיר אביבים, שעל שמו נבנתה שכונת אביבים החדשה ואפילו ערכו לזכרו מסיבת ציורי גוף כי הוא היה אחד כזה שאהב מאוד לצייר ולהתאפר.

בזכות ההעפלה המדהימה, הוצגו המדים הרשמיים של הקבוצה (תמונה בתחילת הכתבה) ואפשר לראות שלא הושקעה בכלל מחשבה ולקחו את התמונה סתם מאיז האתר תמונות חינמיות.

אנחנו מקווים שהקבוצה לא תיראה כמו המדים שלה כי זה באמת לא מתאים ושנוכל להינות גם מכדורגל משובח לצד כל האטרקציות המדהימות, המלונות וכל הפאן שיש לנו בעיר הזאת.

אוהבים אתכם עד דמעות ומקווים לראות אתכם כמה שיותר מטיילים בעיר.

עיריית נווה פריצקי.

נבחרת הנשים בכדורגל של נווה פריצקי

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים