הצלחנו לכבוש את נווה פריצקי או לא?

אז התחרות עוד 3 ימים אמורה להסתיים ואנחנו מחכים כמו כולם לתוצאות האמת. נכון לעכשיו אנחנו לא באמת יודעים מה מצב התוצאות בפועל, כי הרבה מהתוכן שעלה לאתר הזה נכתב ביום אחד ותוזמן לפי ימים אז קשה לנו באמת להגיד מה התוצאה נכון להרגע.

בכל מקרה, אנחנו מקווים שהצלחנו לכבוש את נווה פריצקי ואת המקום הראשון בגוגל עם התחרות.

אחרי 30 יום של קידום אינטנסיבי אני יכול להגיד שאני יוצא עם מחשבות חדשות ומגוונות אודות השירות הניתן ללקוחות החברה. תהליך הקידום שלנו בחברה הולך לעבור תהפוכה של ממש ואנחנו הולכים לשנות את כל הפנים של קידום האתרים של הלקוחות שלנו.

נווה פריצקי הוכיחה לנו מגוון דברים שלא חשבנו שהם נכונים, אם כי עשינו אותם בעצימות גבוהה אבל עדיין זה לא יעורר חשד בקרב מנועי החיפוש.

נכון לזמן כתיבת המאמר הזה אנחנו במקום ה-1 ואני מקווה שנישאר שם (שוב אני מזכיר, הכל נכתב ביום אחד ואין להסתכל על התאריך המצוין בראש הפוסט). אנחנו גרפנו לא מעט מחמאות על ההתנהלות שלנו, בין אם בעיצוב אתר האינטרנט, איכות הקישורים שהוצאו, התוכן המגניב, הפעולות היפות שעשינו במטרה למשוך טראפיק איכותי לאתר שלנו – בקיצור היה מעניין.

את כל הטוב הזה אני הולך להוביל בצורה אחרת ללקוחות שלנו. אנחנו רוצים להפיק את המקסימום מהתהליך הקידום ולאפשר מגוון מסלולים ביניהם יהיה מסלול מלא שיכלול את כל הפעולות שנעשו על נווה פריצקי.

בנוגע לאתר הזה, אל תדאגו – הוא הולך להישאר אותנו ולשמש את לקוחות החברה בקישורים חיצוניים איכותיים. אם תסתכלו על הדומיין הזה תראו שמדובר בדומיין חזק מאוד. גם אתרי התמיכה של החברה שלנו יעברו מהפכה ויתחילו להתנהג יותר בצורה של נווה פריצקי ופחות אתרי תמיכה חסרי ביסוס.

אנחנו לא מסכמים עדיין, כי אין לנו באמת מושג מה תוצאות התחרות, אבל מודים לכולם על הפירגון ומחכים לשלב הסיכומים בסוף.

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים