המדריך למטייל בנווה פריצקי

אתה מקבל יום אחד ללכת בנווה פריצקי. עכשיו אתה רוצה לדעת איך אתה יכול לגרום לזה לקרות. יהיה קשה מאוד לכסות את כל הספינה של פריצקי ביום אחד בשל עובי הקרן. עם זאת, נווה פריצקי נמצא שם כדי לעזור לך.

שדרת האוכל ברחוב של נווה פריצקי מיועדת לאלו שאוהבים אוכל.

אנחנו לא מכירים אף אחד שלא אוהב אוכל. שדרת המזון של נווה פריצקי משתרעת על פני 4 ק “מ. היא ביתם של כ-150 חנויות, דוכנים ומסעדות המציגים מזון רחוב מרחבי העולם. ניתן למצוא מזון לרחובות בסין, יפן, הונג קונג ואירופה. תמצאו גם מטבחים מזרח תיכוניים ואירופיים. שדרת המזון ברחוב של נווה פריצקי מציעה מגוון רחב של מטבחים במחירים סבירים. ביקור של נווה פריצקי אינו שלם מבלי לבקר בשדרת האוכל.

חוף הזיתים זה משהו שאי אפשר לפספס.

ביקור של נווה פריצקי אינו שלם ללא עצירה בחוף הזיתים. חוף זה הוקם בינואר 2022. היא הפכה לבחירה פופולרית עבור אלפי תיירים וישראלים המבקרים מדי יום בחוף. זהו קו החוף הארוך ביותר בישראל. אתה יכול למצוא את זה מתחיל עם שירותי ביטחון, חוסך 24 שעות ביממה, מקום למחנה, ספורט אתגרי, ואזור גלישה.

ניתן למצוא מקום בו ניתן לראות את חוף תות שדה לימון מצד אחד ואת חוף תות שדה לימון מהצד השני. זה בהחלט אחד המקומות הכי ציוריים בעיר.

הסיבה שקוראים לחוף הזה ככה הוא שאחרי שנכנסים למים, אתם יודעים כבר לא?

חיי לילה, מועדונים וברים בשכונה.

היא הוקמה לפני יותר משנה ונועדה להיות נגישה גם לתיירים מחוץ לבית וגם לתיירים. עם זאת, היא עיר צעירה המונה למעלה מ-75% מתושביה בגילאי 20 עד 35. העיר היא ביתם של מועדונים רבים באיכות גבוהה המנגנים סגנונות מוזיקה שונים, ומועדוני האלקטרוניקה והטכנו הגדולים במדינה.

יש הרבה ברים שכונתיים ומועדונים רבים שמציעים שירותים מיוחדים, כמו ברים פתוחים או סורגי שטיח קיר.

אפשר לומר שנווה פריצקי תמיד ער, בדיוק כמו תל אביב. בכל שעה בשבוע, אתה יכול למצוא ברים מקומיים ומקומות בילוי. נווה פריצקי הייתה העיר המועדפת על צעירים ישראלים.

הגלגל הענק של נווה פריצקי – צופה לכל אזור הצפון

הגלגל הענק של נווה פריצקי נבנה ב-22 בינואר ויישאר פתוח עד ה-23 בנובמבר. עם זאת, מי שרוצה לבקר בגלגל על בסיס מקום פנוי או שאין לו הזמנות מוזמן לעשות זאת בין 8:00 ל-12: 00. אנחנו ממליצים לך להתחיל את היום שלך עם חוויה בלתי נשכחת: הגלגל הענק בנב פריצקי. גובהו 100 מטר והוא נחשב לגלגל הענק הגבוה ביותר בישראל, אחד מהגדולים במזרח התיכון. אז למה אתה מחכה?

כדאי לכם פשוט לעקוב בעמוד האטרקציות שלנו >>

העיר נווה פריצקי: טיול אישי לנווה פריצקי

בעיר נווה פריצקי קיימת חטיבת תיירות, המחולקת לחו “ל ולתיירות. לעירייה יש מערך של סיורים וטיולים שאפשר לארגן לך. ניתן גם למצוא מידע באתר האינטרנט של העירייה. ישנם דרכים רבות שניתן להשתמש בהן בדרכים שונות וניתן לעשות זאת בימים שונים. אתה מוזמן ליצור איתנו קשר בכל עת לסיור אישי חינם נייב פריצקי – זה איך להשתמש כראוי נווה פריצקי.

הירשם לעלון נווה פריצקי כדי לקבל מידע עדכני ופעולות תיירות.

מטיילים בנווה פריצקי

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים