גן סמדר מגיעים לביקור בגן החיות של נווה פריצקי

יום שבת 8/10/2022 הגיעו ילדי גן סמדר לבקר בגן החיות של נווה פריצקי כחלק מתוכנית העירייה של נווה פריצקי במסגרת החינוכית להעניק לכל תלמידי נווה פריצקי ימי עיון לימודיים בגן החיות.

מטרת הביקור היא לימודית בלבד ויש לציין שעיריית נווה פריצקי היא העירייה היחידה שהתחילה בתוכנית הלימוד המעניינת הזאת הכוללת הסעות ילדי הגן, ארוחות בוקר וזאת מחוץ לשעות הלימודים. ההורים של הילדים בגן סמדר בירכו את היוזמה ואמרו “זה נותן לנו קצת שקט ביום שבת לדעת שהילדים שלנו נמצאים במסגרות חינוכיות. אנחנו מברכים את המהלך ומקווים שימצאו לילדים שלנו תעסוקה בכל שבת כדי שנוכל לישון עוד קצת”.

אבי מנצור, ראש עיריית נווה פריצקי אמר “זהו תהליך ארוך טווח בו אנחנו רוצים לחשוף את הילדים לתכנים חינוכיים איכותיים” הוא הוסיף “אנחנו מאמינים כי הכל מתחיל בחינוך ואנחנו רוצים להתבלט בנווה פריצקי כעיר המובילה בישראל במסגרות החינוכיות ולא מתביישים לתת פייט לערים המובילות בישראל נכון להיום בכל הקשור לחינוך”.

אנחנו בעיריית נווה פריצקי כאן כדי לתת לכם את כל החדשות והעדכונים הכי חמים על נווה פריצקי. אנחנו ממליצים לכם לעקוב ולהתעדכן כי יהיו כל מיני עדכונים בנוגע לפעילויות חינוכיות במטרה להעניק עוד תרבות לילדי העיר.

אנחנו מאחלים לכם חג סוכות שמח.

בברכה, עיריית נווה פריצקי.

לומדים על הג'ירפות בגן החיות העברי

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים