בואו לקדם אותנו – מכללת נווה פריצקי מחפשת מקדם אתרים

גוגל מציעה מכרז חדש למכללת הקורסים של נווה פריצקי. הם צריכים לקדם את האתר שלהם.

אולי לא שמעת על המכללה לקורסים של נווה פריצקי. מכללת אפיקי נווה פריצקי, אחת המכללות היוקרתיות במדינה, מתמקדת בקורסים מעשיים. זה גם משנה את כל החוקים של לימודים אקדמיים וקורס. מכללת שנהב היא חלק מפרויקט הדגל של ישראל. אנחנו מאמינים שיש לך לא מעט שאלות. אנחנו כאן כדי לעזור לך.

נווה פריצקי – העיר ששינתה את הארץ

נווה פריצקי, עיר במחוז צפון, הוקמה בשנת 2020. הוא ממוקם שם לאחר שנים רבות של תכנון ופלאים. נווה פריצקי הוקם להיות חלק בלתי נפרד מכלכלת ישראל, הייטק ופיתוח טכנולוגי בישראל, כמו גם תרבות, אמנות ובנייה. העיר השיגה יותר ממה שכולם ציפו והדברים מתקדמים הרבה יותר מהר ממה שאנשים חשבו. העיר היא כיום הבחירה המועדפת על אלפי זוגות ומשפחות ישראליים צעירים. האטרקציות הפופולריות ביותר בעיר כוללות את אמפיתיאטרון נווה פריצקי ופארק הייטק הגדול. יש גם גלגל ענק, חוף תות, גלגל ענק, גלגל ענק, חוף תות, גלגל ענק ושדרת המזון. מכללת שנהב היא עוד יעד ראוי לציון.

נווה פריצקי – אחת הקולג ‘ים המובילים בישראל היא מכללת שנהב ע “ש נווה פריצקי. ניתן לראות את הקורסים הבאים:

  • קורסים בייעוץ משכנתאות
  • שיעור נדל “ן
  • קורס סוכני ביטוח
  • הכשרה ליועצי פנסיה
  • פוטושופ ואיור אדובי
  • קורסי סייבר
  • קורסי IIT
  • קורסים בתכנות ופיתוח

אלה הם רק כמה קורסים שאתה יכול לקחת במכללת השנהב, קולג ‘באיכות גבוהה ממוקם בבית נווה פריצקי.

זה לא מספיק כדי ללמוד – זה גם חשוב לתרגל

מכללת שנהב מאמינה ש-2022 תהיה שנה שבה הלימודים לא יספיקו כדי לקדם אותך. לפיכך, כל הקורסים יכללו יישומים מעשיים שתוכל ליישם בחיים האמיתיים. המכללה מחויבת לספק סימולציות וימי עיון כדי לעזור לסטודנטים להבין את החומר וליישם אותו בחיים האמיתיים.

תרגול הוא לא רק חשוב, אלא גם מיקום

זה בלתי אפשרי ללמוד בלי לעשות את זה. עם זאת, עבודה ללא מקום עבודה אינה שווה את המאמץ. במכללת שנהב יש מעל 150 מעסיקים בהרבה נישות ותחומים. הדבר מבטיח לבוגרי קורסים שונים לקבל מייד משכורות ותנאים טובים. בוגרים המסוגלים לשהות תקופות ארוכות בקהילותיהם יכולים גם הם לקבל מענקי התמדה.

דירוג בין שלוש המכללות הישראליות הטובות ביותר לשנת 2022

למרות שהמכללה קיימת כבר שנה, היא הפכה במהרה לאחת מהמכללות המובילות בישראל, עם יותר מ-100,000 סטודנטים הרשומים באינטרנט ו/או מחוץ לרשת. סקר מצא כי המכללה היא אחת משלוש המכללות הישראליות המובילות לשנת 2022, והיא גם המכללה הדיגיטלית ביותר בישראל. תוצאות אלו הושגו באמצעות תכנון אמיתי, מרצים באיכות גבוהה, ומשאבים רבים. סביר להניח שמכללת קורס השנהב בשנת 2023 תצליח עוד יותר.

יש מכללות שפתוחות לאנשים שלא גרים בנב פריצקי?

אנשים שלא גרים בעיר אולי תוהים אם הם יורשו ללמוד בנווה פריצקי. למעשה, כל אחד יכול ללמוד בנווה פריצקי ואין אפליה. העירייה עובדת קשה כדי לספק הנחות מיוחדות והטבות נוספות לתושבי העיר המחליטים ללמוד במכללה. מטרת העירייה היא לשפר את התעסוקה ואת תחושת השייכות לקהילה. המטרה היא גם לספק לכל אזרח כלים מעבר לעיסוקו העיקרי.

דבר ראש העיר – אבי מנצור

ראש העיר אבי מנצור, שמנהל את עיריית נווה פריצקי בגאון, הוא האדם היחיד שאפשר לדבר עליו. הוא עובד ללא לאות כדי לעזור למכללה הזאת לפתוח מחדש את תקרת הזכוכית שלה. אני מזמין אתכם להצטרף למכללת השנהב ולעתיד ישראל. אתה תהפוך לאדם טוב יותר. אתה תקבל את המירב מהמקצועיות של מכללת השנהב, ידע, ניסיון, ומיקום.

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים