אלוף הפיפ”א של נווה פריצקי

נכון שאנחנו העיר הכי מגניבה בישראל? אז קבלו את זה – טורניר הפיפ”א של נווה פריצקי יצא לדרך ב3.10.2022 ונמשך כשעה אחת בלבד עד שהבנו מי הוא מלך הפיפ”א של נווה פריצקי לשנת 22-23. אז כמה משתתפים היו? מי היה הבולט ביותר ומי צריך להניח את השלט? כל זה בכתבה הבאה

פיפ”א הינו משחק כדורגל פופולארי ונחשק, המושך צעירים רבים לשחק את משחק הספורט המוביל בעולם, כדורגל. בניגוד לשחקנים שמשקיעים הרבה מאוד אנרגיה, שחקי הפיפ”א מקריבים את האצבעות בלבד.

לטורניר הפיפ”א של נווה פריצקי נרשמו 20 משתתפים אבל לחצי גמר הגיעו 4 משתתפים בודדים:

  1. דן סונגו
  2. רועי ברקוביץ
  3. איתי עקיבא
  4. עידן לוי (עדיין לא ברור איך הוא הגיע לחצי גמר)

בלי צל של ספק היה ניתן לראות כי דן סונגו מפגין את השליטה הגדולה יותר בשלט והוא להטט על המגרש. במשחק הראשון הביס דן סונגו את עידן לוי 10-2, מה שהשאיר את עידן לוי מחוץ לתחרות ואילץ אותו ללכת הביתה עם דמעות (נוו באמת עידן, מה אתה ילד?)

לאחר מכן שיחקו רועי ברקוביץ ואיתי עקיבא לקרב שנראה כמו קרב הענקים, אך משחק רדוד של השניים הוביל להארכה והתוצאה נגמרה ב1-0 קל של רועי על איתי, מה ששלח אותו לגמר עם הרבה מאוד ספקות מול דן הלוהט.

במשחק הגמר האחרון שיחקו דן סונגו ורועי ברקוביץ כמו מה שנראה מרחץ הדמים של דן. דן קטש את המגרש מתחילתו ועד סופו והנחית השפלות כבדות על רועי שהיה נראה חסר אונים.

דן דיבר בסוף המשחק וסיכם “עם מעט יכולת והרבה אמונה הוכחתי שאין ראוי ממני ואני חושב שמגיעות לי כל המחמאות בעולם”.

גם בשנה הבאה נווה פריצקי תעלה את הטורניר הנחשק, בתקווה שדן יצטרך להתמודד עם שחקנים טובים יותר, איכותיים יותר, שיספקו לנו אוירה טובה יותר.

בהצלחה.

אלוף הפיפא בנווה פריצקי

תוכן עניינים

כתבות ועדכונים נוספים